Dijital Kartvizito ile iletişim bilgileriniz, Banka Hesapları, Fiziki Adresinizi, E-mail adresinizi, Web sitenizi, Sosyal medya hesaplarınızı ve buna benzer sınırsız bilginizi ekleyebilir dijital kartvizitiniz ile temassız kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Dijital Kartvizito sistemimizde klasik kartvizit mantığının dışında yaptığınız iş ve hizmetleriniz hakkında video, resim ve referans ekleyebilirsiniz. Bu sayede klasik kartvizit masrafından kurtulur, Kartvizit taşımak zorunda kalmazsınız.

Kartvizito, Ayrıcalıklarından faydalanmak için ücret ödemeniz gerekir bu nedenle size en uygun paketi seçebilirsiniz. Kartvizito Profesyonel bir sistemdir. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verme amacıyla kurulmuş kişi, kurum ya da işletmenizin tanıtımını kolaylıkla yapmanızı sağlar.

Bütün ürünlerimiz tek seferlik ödeme ile sınırsız kullanım hakkı vermektedir. Fakat isteğe bağlı olan web site özelliğimizi kullanmak için yıllık hosting ücreti amaçlı ödeme yapmanız gerekir.

Kartvizito oluşturmak, düzenlemek ve karşı tarafa iletmek için mobil uygulama zorunluluğu yoktur. NFC özelliği olan bütün telefonlara kartı yaklaştırmak yeterlidir.

Kartvizito size özel bir yönetim paneli sunar ve üye olurken e-mail adresi ve şifre belirlemenizi ister. Şifreniz ile size özel yönetim panelin istediğiniz zaman bütün bilgileriniz üzerinde ekleme, çıkarma ve değişiklik yapabilirsiniz.

NFC yani (Near Field Communication) Türkçe anlamı Yakın Alan İletişimidir. Kablosuz iletişim teknolojisidir. NFC teknolojisi temelde, NFC standartlarına uyumlu elektronik cihazlar arasında yakın mesafeli haberleşmeyi sağlar.

Günümüz teknolojisi ve pandemi etkileri ile temassız iletişim hızla yaygınlaşmış bulunmaktadır. Günümüzde çoğu telefon NFC özelliği bulundurmaktadır. NFC olmayan telefonlara QR (karekod) ile bilgi iletebilişiniz. Yönetim panelinden kartvizitonuza QR kod tanımlayabilirsiniz.

Sistemimiz mobil uyumludur. Bu nedenle herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duyulmaz. Tüm marka ve model cihazlarda çalışır. Tek ihtiyacınız olan şey internet bağlantısıdır.